Nakladatelství VESTRI

Knihy

Kniha o Jizerských horách

Kniha o Jizerských horách

Miloslav Nevrlý

Pro zájemce: při uvedení preferované pobočky Zásilkovny nebudeme účtovat k ceně jedné knihy poštovné. Při dodání Českou poštou na adresu připočteme část poštovného 35 Kč. Děkujeme.

 

Kniha o Jizerských horách stále zůstává vzorem pro literární zpracování vlastivědných titulů a inspirací ve vztahu člověka ke krajině a její historii. Od doby prvního vydání Knihy o Jizerských horách uplynulo více než třicet let. V nakladatelství Vestri vyšlo v roce 2007 již čtvrté vydání tohoto legendárního díla.

Kniha o Jizerských horách doplnila předchozí tituly nakladatelství Vestri a vznikla tak ucelená edice všech šesti samostatných knižních titulů Miloslava Nevrlého (proto také nový formát a úprava). Původní ilustrace Milana Janáčka však texty znovu doprovázejí a podoba laminovaného potahu a přebal připomínají původní vydání. Nová autorova předmluva je úvahou o možnostech, zda a jak je možné knihu doplnit. Podle nejnovějších poznatků je přepracovaná kapitola o dolování, v poznámkách pod jednotlivými texty jsou uvedeny nejdůležitější aktualizace a zajímavosti. Živá záhlaví usnadňují orientaci v rozsáhlém textu, publikace opět obsahuje rejstřík a samostatnou přílohovou mapu. Knihu upravil knižní grafik Miloslav Fulín.

Kniha je vázaná, s přebalem, má formát 16,5 × 23,5 cm a rozsah 352 strany na zatónovaném voluminózním papíru.


Doporučená cena: 598 Kč

Objednat

Zpět do nabídky knih